Partnerzy

Moi partnerzy

Grupa Orlen – Sponsor Główny Oktawii Nowackiej

Grupa Orlen jest międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od dziewięciu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Jako jedyne polskie przedsiębiorstwo znajduje się w zestawieniu największych firm świata magazynu „Fortune 500”. Od dwóch lat jest w gronie najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie, wyłanianych przez amerykański Ethisphere Institute. Pozostaje również najbardziej pożądanym pracodawcą w kraju, a standardy polityki personalnej koncernu potwierdza przyznany już po raz czwarty certyfikat Top Employers Polska.

ORLEN. Napędzamy przyszłość.​

 

Renault Adamowscy 

 

Renault Adamowscy od 22 lat jest Autoryzowanym Dealerem marki Renault w Polsce. Od początku swojej działalności tworzyli firmę, której najważniejszą wartością byli i są ludzie. Jestem Ambasadorką marki Renault Adamowscy więc z dumą mogę powiedzieć: Nasz zespół. Nasi pracownicy. A nasi Klienci byli i są najpierw naszymi Gośćmi.  

Takie wartości jak gościnność, profesjonalizm, uczciwość, zaufanie, doświadczenie, nowoczesność oraz otwartość na potrzeby klienta stały się fundamentami działania firmy. Dzięki temu szybko zdobyliśmy sympatię klientów ze Starogardu Gdańskiego, Grudziądza  oraz regionu pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Od lat odwiedzają nas i korzystają z naszych usług kliencie z Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz z Torunia i Bydgoszczy. To efekt zaufania budowanego latami. 

Jesteśmy także Autoryzowanym Dealerem marki Dacia. Obecnie, po prawie dwóch dekadach obecności na rynku jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sieci Renault i marek serwisowych w regionie. 

 

Forever Living Products  to światowy lider w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody.

Forever Living Products posiada własne plantacje, zakłady wytwórcze i łańcuch dystrybucji, dzięki czemu kontroluje cały proces i dostarcza produkty najwyższej  jakości.

Od rośliny, do produktu, dla Ciebie.

Poprzez ponad 10 mln FBO w ponad 150 krajach Forever Living Products oferuje życiową szansę na lepsze, bogatsze i zdrowsze życie.

Więcej informacji na stronie internetowej lub profilu facebookowym Forever Living Products.

Kameleon Kreacja Marki

 

Kameleony to nie są tylko moi agenci, to są moi przyjaciele. Pracują w bardzo pozytywnie specyficzny sposób – nie tylko dbają o dziś, ale i o jutro. Jeśli jesteś sportowcem to naprawdę warto się z nimi skontaktować. Zadbają oni nie tylko o bieżące relacje sponsorskie, ale wspólnie z nimi stworzysz swoją indywidualną markę i własny biznes. 

Jestem członkinią TeamKameleon. Wraz z innymi sportowcami tej grupy zarządzamy swoimi karierami w sposób dwutorowy. Moja marka – ON włącz wege prężnie się rozwija 😉