Partnerzy

Moi partnerzy

Grupa Orlen – Sponsor Główny Oktawii Nowackiej

Grupa Orlen jest międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od dziewięciu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Jako jedyne polskie przedsiębiorstwo znajduje się w zestawieniu największych firm świata magazynu „Fortune 500”. Od dwóch lat jest w gronie najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie, wyłanianych przez amerykański Ethisphere Institute. Pozostaje również najbardziej pożądanym pracodawcą w kraju, a standardy polityki personalnej koncernu potwierdza przyznany już po raz czwarty certyfikat Top Employers Polska.

ORLEN. Napędzamy przyszłość.​

 

Forever Living Products  to światowy lider w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody.

Forever Living Products posiada własne plantacje, zakłady wytwórcze i łańcuch dystrybucji, dzięki czemu kontroluje cały proces i dostarcza produkty najwyższej  jakości.

Od rośliny, do produktu, dla Ciebie.

Poprzez ponad 10 mln FBO w ponad 150 krajach Forever Living Products oferuje życiową szansę na lepsze, bogatsze i zdrowsze życie.

Więcej informacji na stronie internetowej lub profilu facebookowym Forever Living Products.

Kameleon Kreacja Marki

 

Kameleony to nie są tylko moi agenci, to są moi przyjaciele. Pracują w bardzo pozytywnie specyficzny sposób – nie tylko dbają o dziś, ale i o jutro. Jeśli jesteś sportowcem to naprawdę warto się z nimi skontaktować. Zadbają oni nie tylko o bieżące relacje sponsorskie, ale wspólnie z nimi stworzysz swoją indywidualną markę i własny biznes. 

Jestem członkinią TeamKameleon. Wraz z innymi sportowcami tej grupy zarządzamy swoimi karierami w sposób dwutorowy. Moja marka – ON włącz wege prężnie się rozwija 😉