PKN ORLEN - SPONSOR GŁÓWNY

Grupa Orlen jest międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od dziewięciu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Jako jedyne polskie przedsiębiorstwo znajduje się w zestawieniu największych firm świata magazynu „Fortune 500”. Od dwóch lat jest w gronie najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie, wyłanianych przez amerykański Ethisphere Institute. Pozostaje również najbardziej pożądanym pracodawcą w kraju, a standardy polityki personalnej koncernu potwierdza przyznany już po raz czwarty certyfikat Top Employers Polska.

EXATEL

Exatel jest dostawcą usług cyberbezpieczeństwa, tworzy technologie komunikowania, by zmieniać świat organizacji. Ich rozwiązania dają realną kontrolę nad informacją. 20 lat temu Exatel zbudował jedną z największych sieci światłowodowych w Polsce dając cyfrowy przepływ informacji blisko tysiącu firm i instytucji. Ale dziś potrzeby firm są o wiele większe. Chcą, by informacje napędzały ich rozwój. Żeby były dostępne w każdej chwili. W dowolnej postaci. Z dowolnego miejsca. Dlatego Exatel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta oddając im głos, uważnie słuchając a następnie tworząc wspólne rozwiązanie.

Forever Living Products

W Forever Living wierzymy, że naszym największym dziedzictwem jest to, co robimy dla innych i jak to robimy.
Stosujemy zasadę zrównoważonego rozwoju, która pozwala nam działać w harmonii z Ziemią, tym samym zapewniając bardziej obiecującą przyszłość naszym dzieciom. Jesteśmy szczególnie dumni z naszej fundacji Forever Giving, ponieważ dzięki niej możemy pomagać tym ludziom na świecie, którzy są o wiele bardziej potrzebujący niż my. Praca na rzecz lepszej przyszłości to coś o wiele więcej niż tylko nasz obowiązek—dla nas to prawdziwa przyjemność.

UNDER ARMOUR

To nie jest historia o kopciuszku! To jest historia o ciężkiej pracy, odwadze i woli by znaleźć właściwe rozwiązanie. Nasz cel jest prosty: Uczynić sportowców lepszymi poprzez pasję, design oraz nieustający pościg za innowacją. Zaczęliśmy od jednej koszulki,  dzisiaj innowacyjność jest naszą siłą napędową oraz kluczem do realizacji naszych głównych założeń.

Oficjalnym dystrybutorem marki Under Armour w Polsce jest firma mmsport.