Marka ON

 

Kiedy tworzyłam swoją markę miałam mnóstwo pomysłów. Nazwa marki kilka razy ewoluowała, bo nie mogłam do końca utożsamić się z jej założeniami. Cały czas czegoś brakowało, cały czas marka nie była dla mnie kompletna. Wtedy zrozumiałam jedną rzecz. Wszystko w dzisiejszym świecie rozłożone jest na części pierwsze. Wszystko podzielone jest na specjalizacje i konkretne kierunki. I bardzo dobrze, zepsuje się samochód, jedziemy do mechanika i mamy pewność, że potrafi go naprawić. Ale co jeśli chodzi o nasze zdrowie? Jak dawno temu zapomnieliśmy, że ludzki organizm jest całością? Ortopeda nie wyleczy przyczyny bólu bez dobrego fizjoterapeuty. Kardiolog nie wyleczy miażdżycy bez dietetyka, który zwróci uwagę na to co jemy. W ten sposób można tylko zmniejszać skutki choroby lekami, ale to nie znaczy, że jesteśmy zdrowi. Pomyślałam wtedy, że do szczęścia też nie ma jednej drogi. Nie osiągniemy szczęścia jeśli nie będziemy w harmonii z własnym ciałem, umysłem i duszą. Nie można rozdzielać tych ważnych, zależnych od siebie części. Aktywność fizyczna towarzyszyła mi od zawsze. Żeby wzmocnić ciało i osiągać lepsze rezultaty zaczęłam odżywiać się w zdrowy i naturalny sposób. Kiedy odżywiłam ciało, nieświadomie odżywiłam też umysł. Zaczęłam więcej widzieć, więcej rozumieć, przestałam podążać za tłumem, a zaczęłam kreować swoje własne życie. Im więcej widziałam, tym bardziej odkrywałam jak pasjonujący jest świat, jaki jest jego sens, jaka jest w życiu na ziemi nasza rola. Kiedy zrozumiałam to wszystko, strach ustąpił miejsca miłości. A kiedy pojawiła się miłość, spełniło się moje marzenie. Kiedy zharmonizujesz te wszystkie elementy masz siłę, żeby dążyć do życia takiego, jakie pragniesz mieć.

Dlatego moja marka jest nietypowa i łączy wszystkie ważne dla mnie elementy. Łączy dbałość o ciało z dbałością o duszę. Twoja dusza się nie rozwinie jeśli swoje ciało będziesz traktować jak śmietnik. Podobnie ciało nigdy nie będzie zdrowe, jeśli będziesz tkwić w relacjach i sytuacjach, które są dla Ciebie nieprzyjemne.

Zapraszam Cię na obozy marki ON, na których będziemy ćwiczyć wszystkie te elementy

Czego możesz się spodziewać?

  • aktywności fizycznej
  • opieki fizjoterapeutycznej
  • edukacji żywieniowej
  • treningów mentalnych

Więcej informacji znajdziesz tu

 

W ramach marki ON prowadzę także wykłady inspirujące i motywujące słuchaczy Więcej na ten temat wkrótce w zakładce „wykłady”.