Marka ON

Więcej informacji o marce ON - włącz wege znajdziecie na blogu marki

Za mną rok pełen dużych sportowych sukcesów, przede mną pierwsze Igrzyska Olimpijskie. Ja jednak patrzę na swoje życie szeroko, w sposób dwutorowy. Na zatroszczenie się o to, co robić po karierze sportowej nigdy nie jest za wcześnie. Wraz z Kameleon Kreacja Marki uruchamiam swoją osobistą markę – ON – włącz wege.

Dlaczego „ON”? Nie da się ukryć, że to inicjały 🙂 Jednak jest drugie dno, zaczerpnięte z języka angielskiego. ON – włącz wege  to moja życiowa idea. Po kolejnej kontuzji z rzędu, zwątpiłam, czy uda mi się powrócić do wyczynowego sportu. Jednak kilka życiowych zmian połączonych z ciężkim treningiem pozwoliło mi wedrzeć się do światowej czołówki. Jedną z tych zmian było przejście na weganizm. Pięciobój nowoczesny to sport, który wymaga znalezienia harmonii pomiędzy trenowaniem de facto pięciu dyscyplin. Dla mnie osiągnięcie harmonii wewnętrznej było pierwszym krokiem ku sukcesowi. 

Na tej stronie, a także na moich kanałach social media będę zamieszczała sukcesywnie informacje na temat diety wegańskiej, programów treningowych, suplementacji dla wegan oraz przede wszystkim będę chciała na swoim przykładzie pokazać, że przejście na weganizm nie oznacza automatycznie spadku osiągnięć sportowych. 

Ci wszyscy z Was, którzy będą chcieli przenieść swoją karierę sportową na „zieloną drogę” będą mogli uzyskać ode mnie kompleksową pomoc. Wraz z moimi partnerami zadbamy o Waszą dietę, ćwiczenia, suplementację i fizjoterapię. Jeśli chcecie spróbować – wejdźcie w zakładkę kontakt i włączcie ze mną wege w sport. Moja oferta obejmuje również działania dla osób, które nie są wyczynowymi sportowcami. Marka ON jest również, dla obecnych wegan, którzy chcą rozpocząć aktywność ruchową lub poprawić swoje osiągnięcia. 

ON – włącz wege  ma na celu:
– obalenie stereotypu na temat diety wegańskiej (weganie nie jedzą tylko sałaty ;)),
– ukazanie walorów diety wegańskiej,
– pokazanie, że z diety wegańskiej mogą korzystać nawet wyczynowi sportowcy,
– przedstawienie idei weganizmu (dlaczego ludzie zostają weganami),
– pomoc w zmianie stylu odżywiania na bardziej naturalny i zdrowy :).